O G Ł O S Z E N I E

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie
ul. Kościelna 136 21-200 Parczew

zatrudni:

MAGISTRA FARMACJI

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie zleceń oraz zamawianie towaru

  • monitorowanie stanów w magazynie aptecznym.

Wymagania niezbędne:

  • dyplom magistra farmacji

  • czynne prawo wykonywania zawodu

Mile widziane doświadczenie w pracy w aptece szpitalnej

Oferujemy możliwość zatrudnienia w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenia . Wymiar zatrudnienia i godziny pracy do uzgodnienia.

Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotne w Parczewie
ul. Kościelna 136
21-200 Parczew

z dopiskiem „Kandydat na stanowisko farmaceuty ”
Kontakt telefoniczny: (83) 355 21 02 lub (83) 355 21 07