Personel Oddziału:

Koordynator Oddziału
Lek. med. Agata Płudowska-Stec – specjalista w dziedzinie medycyny ratunkowej

Pielęgniarka Oddziałowa mgr pielęgniarstwa Alina Ostap – specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego, pielęgniarka systemu

SOR funkcjonuje od listopada 2003r. w wyremontowanych pomieszczeniach spełniających obecnie europejskie standardy, wyposażonych w nowoczesny sprzęt i aparaturę diagnostyczną. Posiada gabinety przyjęć zapewniające przyjazne otoczenie i intymność badania, 2 sale zabiegowe, w których można również przeprowadzać operacje, stanowisko reanimacyjne z aparaturą do stałego monitorowania czynności życiowych oraz 2 sale obserwacyjne do krótkiego pobytu.

SOR udziela pomocy całodobowo szczególnie w przypadkach nagłych zagrażających życiu w zakresie chirurgii, pediatrii, ginekologii, chorób wewnętrznych. Dysponuje łóżkami do szybkiej diagnostyki, którą prowadzi przy współpracy z pracowniami: ultrasonografii i rentgenodiagnostyki oraz laboratorium.

W SOR są także przyjmowani pacjenci, posiadający skierowanie do oddziałów szpitalnych. Opiekę nad pacjentem sprawuje kadra lekarska i pielęgniarska z dużym doświadczeniem zawodowym, zapewniając serdeczną i miłą atmosferę.

Profesjonalizm usług i pełna uprzejmość to nasza dewiza.