triage

 

Koordynator Oddziału

lek. med. Rościsław Muratov – specjalista w dziedzinie medycyny ratunkowej

Pielęgniarka Oddziałowa

mgr pielęgniarstwa Alina Ostapspecjalista pielęgniarstwa chirurgicznego, pielęgniarka systemu

Personel Oddziału

 lek. med. Mohammed Haider

lek. med. Jarosław Szkurłatowicz
specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej

lek. med. Damian Seltnerajch

lek. med. Artur Seltnerajch

lek. med. Andrei Shylka

Pielęgniarki/pielęgniarze – specjaliści w dziedzinie piel. ratunkowego, piel. anestezjologicznego i intensywnej terapii, piel. kardiologicznego( pielęgniarki/ pielęgniarze systemu)..

Ratownicy Medyczni

SOR funkcjonuje od listopada 2003r. w wyremontowanych pomieszczeniach spełniających obecnie europejskie standardy, wyposażonych w nowoczesny sprzęt i aparaturę diagnostyczną. Posiada gabinety przyjęć zapewniające przyjazne otoczenie i intymność badania, 2 sale zabiegowe, w których można również przeprowadzać operacje, stanowisko reanimacyjne z aparaturą do stałego monitorowania czynności życiowych oraz 2 sale obserwacyjne do krótkiego pobytu.

SOR udziela pomocy całodobowo szczególnie w przypadkach nagłych zagrażających życiu w zakresie chirurgii, pediatrii, ginekologii, chorób wewnętrznych. Dysponuje łóżkami do szybkiej diagnostyki, którą prowadzi przy współpracy z pracowniami: ultrasonografii i rentgenodiagnostyki oraz laboratorium.

W SOR są także przyjmowani pacjenci, posiadający skierowanie do oddziałów szpitalnych. Opiekę nad pacjentem sprawuje kadra lekarska i pielęgniarska z dużym doświadczeniem zawodowym, zapewniając serdeczną i miłą atmosferę.

Profesjonalizm usług i pełna uprzejmość to nasza dewiza.