triage

 

Koordynator Oddziału

Lek. med. Agata Płudowska-Stec – specjalista w dziedzinie medycyny ratunkowej

Pielęgniarka Oddziałowa

mgr pielęgniarstwa Alina Ostapspecjalista pielęgniarstwa chirurgicznego, pielęgniarka systemu

Personel Oddziału

 Lek. med. Mohammed Haider

 Lek. med. Jarosław Szkurłatowicz - specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej

 Lek. med. Damian Seltnerajch

 Lek. med. Artur Seltnerajch

 Lek. med. Andrei Shylka

Lek. med. Jakub Wlaź - specjalista chorób wewnętrznych

Pielęgniarki/pielęgniarze – specjaliści w dziedzinie piel. ratunkowego, piel. anestezjologicznego i intensywnej terapii, piel. kardiologicznego( pielęgniarki/ pielęgniarze systemu)..

Ratownicy Medyczni

SOR funkcjonuje od listopada 2003r. w wyremontowanych pomieszczeniach spełniających obecnie europejskie standardy, wyposażonych w nowoczesny sprzęt i aparaturę diagnostyczną. Posiada gabinety przyjęć zapewniające przyjazne otoczenie i intymność badania, 2 sale zabiegowe, w których można również przeprowadzać operacje, stanowisko reanimacyjne z aparaturą do stałego monitorowania czynności życiowych oraz 2 sale obserwacyjne do krótkiego pobytu.

SOR udziela pomocy całodobowo szczególnie w przypadkach nagłych zagrażających życiu w zakresie chirurgii, pediatrii, ginekologii, chorób wewnętrznych. Dysponuje łóżkami do szybkiej diagnostyki, którą prowadzi przy współpracy z pracowniami: ultrasonografii i rentgenodiagnostyki oraz laboratorium.

W SOR są także przyjmowani pacjenci, posiadający skierowanie do oddziałów szpitalnych. Opiekę nad pacjentem sprawuje kadra lekarska i pielęgniarska z dużym doświadczeniem zawodowym, zapewniając serdeczną i miłą atmosferę.

Profesjonalizm usług i pełna uprzejmość to nasza dewiza.