Ochotnicza Straż Pożarna.png

Koło Gospodyń Wiejskich.png

SPZOZ w Parczewie poszukuje do pracy, zarówno ambulatoryjnej jak i szpitalnej, psychologa klinicznego oraz psychoterapeutów z certyfikatem lub w procesie certyfikacji.

Forma zatrudnienia do ustalenia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem.

W imieniu Zarządu Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego S.A. chcielibyśmy Państwa poinformować o współrealizowanym przez LPNT S.A. projekcie „Stop boreliozie!” RPLU.10.03.00-06-0006/19, którego celem jest edukacja zdrowotna i profilaktyka pozwalające na wykrycie zakażeń Borrelia burgdorfer we wczesnym stadium i rozpoczęcie leczenia.

Projekt skierowany jest do mieszkańców województwa lubelskiego i zakłada zbadanie 8400 Uczestników/Uczestniczek Projektu (4200 K i 4200 M) w wieku aktywności zawodowej, tj. powyżej 15 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem grup ryzyka (rolnicy, leśnicy, myśliwi).

WIĘCEJ INFORMACJI

BROSZURA PROJEKTU

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie informuje, iż za zgodą Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego w Lublinie Narodowego Funduszu Zdrowia nastąpi przerwa w udzielaniu świadczeń opieki zdrowotnej w Poradni Proktologicznej w okresie od 19 kwietnia do 18 października 2021 r. Powyższa sytuacja jest spowodowana trudnościami związanymi z zabezpieczeniem pracy Poradni Proktologicznej przez personel medyczny. Wszystkich pacjentów przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jednocześnie informujemy, że SPZOZ w Parczewie prowadzi działania zmierzające do ponownego wznowienia pracy Poradni Proktologicznej.