O G Ł O S Z E N I E

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie
ul. Kościelna 136 21-200 Parczew

zatrudni:

ELEKTRORADIOLOGA LUB TECHNIKA ELEKTRORADIOLOGA
do pracy w Dziale Diagnostyki – Pracowni Rentgenodiagnostyki Ogólnej, Tomografii Komputerowej

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy

  • Wykonywanie badań rentgenowskich pacjentów zgodnie z zaleceniami lekarza,
  • Obsługa aparatury radiologicznej,
  • Przygotowywanie pacjentów do badań oraz udzielanie im niezbędnych informacji
  • Dbanie o higienę i bezpieczeństwo w miejscu pracy związane z promieniowaniem,
  • Prowadzenie dokumentacji.

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie kierunkowe: technik elektroradiolog lub wyższe z zakresu Elektroradiologii,
  • Kurs Ochrony Radiologicznej Pacjenta,
  • Dokładność i odpowiedzialność za wykonywane badania,
  • Preferowana dostępność również w godzinach porannych.

Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotne w Parczewie

ul. Kościelna 136

21-200 Parczew

z dopiskiem „Kandydat na stanowisko: Elektroradiologa/ Technika elektroradiologa

 Kontakt telefoniczny: (83) 355 21 02 lub (83) 355 21 07

Inne informacje:

Kandydaci zakwalifikowani zostaną poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Po zakończeniu naboru oferty osób nie wskazanych do zatrudnienia będą zniszczone.