Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie ul. Kościelna 136 21-200 Parczew zatrudni:

DIAGNOSTĘ LABORATORYJNEGO z uprawnieniami serologicznymi

do współpracy w Dziale Diagnostyki Laboratoryjnej SP ZOZ w Parczewie

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Zapewnienie udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie czynności zawodowych diagnosty laboratoryjnego w ww. komórce organizacyjnej.

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Uprawnienia serologiczne.
  • Tytuł zawodowy diagnosty laboratoryjnego.

Forma i warunki zatrudnienia do uzgodnienia.

Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotne w Parczewie

ul. Kościelna 136

21-200 Parczew

z dopiskiem „Kandydat na stanowisko: Diagnosta Laboratoryjny z uprawnieniami serologicznymi”

Kontakt telefoniczny: (83) 355 21 07

Inne informacje:

Kandydaci zakwalifikowani zostaną poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Po zakończeniu naboru oferty osób nie wskazanych do zatrudnienia będą zniszczone.

KLAUZULA INFORMACYJNA