Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie ul. Kościelna 136 21-200 Parczew zatrudni:

LEKARZA SPECJALISTĘ W DZIEDZINIE PSYCHIATRII LUB W TRAKCIE SPECJALIZACJI

do współpracy w Poradni Zdrowia Psychicznego, Zespole Leczenia Środowiskowego w Lubartowie, Włodawie i Parczewie oraz w Oddziale Psychiatrycznym z Pododdziałem Leczenia Uzależnień i Oddziale Dziennym Centrum Zdrowia Psychicznego.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

Zapewnienie udzielania świadczeń lekarskich w ww. komórkach organizacyjnych.

Wymagania niezbędne:

Wykształcenie wyższe medyczne.
Tytuł specjalisty lub specjalizacja II stopnia w dziedzinie psychiatrii

Czynne prawo wykonywania zawodu.

Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV, uzupełniona i podpisana klauzula
informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych kandydatów na stanowisko objęte
postępowaniem rekrutacyjnym oraz kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje
zawodowe) na adres mail

Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotne w Parczewie
ul. Kościelna 136

21-200 Parczew

z dopiskiem „Kandydat na stanowisko: Lekarza specjalisty w dziedzinie (wpisać
odpowiednio)

Kontakt telefoniczny: (83) 355 21 07

Inne informacje:
Kandydaci zakwalifikowani zostaną poinformowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

Po zakończeniu naboru oferty osób nie wskazanych do zatrudnienia będą zniszczone.

KLAUZULA INFORMACYJNA