W związku z ogłoszonym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanem zagrożenia epidemicznego w trosce o bezpieczeństwo Państwa i pracowników SPZOZ w Parczewie zachęcamy do korzystania z możliwości udostępniania dokumentacji medycznej drogą pocztową lub elektroniczną.

Jeżeli nie jest możliwe odłożenie uzyskania dokumentacji medycznej na późniejszy termin to w celu uzyskania dokumentacji medycznej pacjent, jego przedstawiciel ustawowy, lub osoba upoważniona przez niego może złożyć „Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej” ( dostępny na stronie internetowej SPZOZ w Parczewie: https://www.spzozparczew.pl/dla-pacjenta/zasady-udostepniania-dokumentacji-medycznej ), który należy przesłać:

1. drogą pocztową na adres:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Parczewie ul. Kościelna 136 21-200 Parczewie

lub

2. drogą elektroniczną na jeden z adresów:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udostępnioną dokumentację medyczną można: • otrzymać listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, na wskazany we wniosku adres pocztowy, • otrzymać za pośrednictwem poczty elektronicznej na wskazany we wniosku adres e-mail w formie zdigitalizowanej (skan).

Szczegóły można otrzymać pod numerem telefonu 83 355 21 83 w godzinach od 7:25 do 15:00 lub na stronie internetowej SPZOZ w Parczewie: https://www.spzozparczew.pl/dla-pacjenta/zasady-udostepniania-dokumentacji-medycznej